HELP

Binnenbuurtcontactpersonen

Binnenbuurtcontactpersonen

Kattenburgergracht 5B, 1018 KN
h.mezach1@kpnplanet.nl
 

1. Tussen Nwe. Herengr, Amstel, Hortusplantsoen en incl. Nieuwe Keizersgracht

Agnes Evers Nieuwe Keizersgracht 27-II, 1018 VA aamevers@gmail.com 020-6254310
Ita Muller Nieuwe Keizersgracht 372, 1018 VG m.s.muller@zonnet.nl 020-6273048

2. Tussen Amstel en Weesper, muv. gebied van 1

Vacature

3. Tussen Weesper en Roetersstraat, Plantage Muidergracht en Sarphatistraat

Vacature
Els Wenselaar Nieuwe Kerkstraat 453, 1018VK egwenselaar@upcmail.nl 06 51277236

4. Plantage tussen Nieuwe Herengracht en Plantage Kerklaan

Ina van Eijken Plantage Parklaan 12c, 1018 ST inavaneijken@solcon.nl 020-6248272
Henk van der Westen Plantage Parklaan 17, 1018 ST hendricusvanderwesten@planet.nl 020-6279670

5. Plantage tussen Plantage Kerklaan en Plantage Muidergracht

Hans Soetekouw Plantage Middenlaan 38 hans.soetekouw@xs4all.nl 0650244482
Paul Verberne Plantage Middenlaan 22B, 1018 DE paulverberne@verdital.nl 020-6253118

6. Tussen Weesperstraat, Sarphatistraat en Alexanderplein en Singelgracht

Joke Baaij Korte 'sGravesandestraat 8, 1018 HK baaij.jt@gmail.com 020-6252072
Pienke Kal Spinozastraat 39A, 1018 HH w.kal@upcmail.nl 020-4282039

7. Czaar Peterbuurt + Oranje Nassau kazerne

Vacature

8. De Kadijken

Vacature
Angelie Weber Binnenkadijk 312, 1018 AZ angeliew@gmail.com 020-6235431

9. Oostelijke Eilanden

Henny Mezach Kattenburgergracht 5B, 1018 KN h.mezach1@kpnplanet.nl 020-6245599
Olaf Hoonhout Windroosplein 48, 1018 ZW opm.hoonhout@iname.com 06-22565283